""

Dobry Start 300 + przypomnienie terminu!

Opublikowano w dniu 2020.06.25 przez Joanna Primel - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Święciechowie w kategorii Komunikaty

Wniosek o świadczenie dobry start  można składać elektronicznie od 1 lipca przez Portal informacyjno-usługowy Emp@tia na stronie https://empatia.mpips.gov.pl/ , przez bankowość elektroniczną lub portal PUE ZUS oraz od 1 sierpnia w formie papierowej bezpośrednio w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Święciechowie (biuro podawcze nr 1).

Wniosek należy złożyć do 30 listopada.

Złożenie wniosku w lipcu lub sierpniu gwarantuje wypłatę świadczenia nie później niż do 30 września. Gdy wniosek zostanie złożony w kolejnych miesiącach (we wrześniu, październiku lub listopadzie), to wsparcie trafi do rodziny w ciągu 2 miesięcyod złożenia wniosku.

Świadczenie dobry start nie przysługuje na dzieci uczęszczające do przedszkolaoraz dzieci realizujące roczne przygotowanie przedszkolne w tzw. zerówce w przedszkolu lub szkole. Program Dobry Start nie obejmuje również studentów.


Druki można pobierać ze strony internetowej GOPS lub w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Święciechowie, przy ulicy Strzeleckiej 6

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Święciechowie,

ul. Strzelecka 6,
64-115 Święciechowa
tel./fax: (65)533-07-32
kom. 519-687-828

Godziny urzędowania:

  • poniedziałek od 8,00 do 16,00
  • od wtorku do piątku od 7,00 do 15,00

Święciechowa

""

 Wykonane przez Grikon